Olulist

Õhtud eesti ulmega tuleb taas!

Reedel 12.06.2020 toimub Tartus kirjanduse maja välialal (mitte majas sees) kell 19.00 kultuslikuks kujunenud Saladusliku Tsaari maailma kuuenda raamatu “Viimase vere poole” esitlus. Aadress on ikka Vanemuise 19, aga minna tuleb ümber müüri ja õue poolt.

Toimub ka Saladusliku Tsaari maailma teemaline viktoriin. Võitjale Tsaari sarja kuues raamat või kui see juba olemas on, siis peagi trükikojast välja tulev ajakirja Reaktor parimate lugude kogumik Tuumahiid 5: Fusioon.

Õhtust kõrtsi kogunemist ametlikult ei järgne, kuna me ei suuda tagada 2+2 reeglit koos nõudega, et üle poole ruumi ei tohi täidetud olla. Kui mõni väiksem seltskond otsustab omal käel siiski meie häid kõrtmikke rõõmustada, siis kätt ette panna me ei saa, aga tuletame siiski meelde vajadust järgida reegleid.

***

Eesti Ulmeühing kuulutab välja ulmeauhinna Stalker 2020 lõpphääletuse eelmisel aastal ilmunud ulmeteoste põhjal. Hääletamiseks tuleb reastada kategooria kolm paremat.
Ei ole kohustust hääletada kõigis kategooriates – kui mingis kategoorias ei suuda kolme paremat leida, siis võib selle kategooria vahele jätta.

Paremusjärjestused tuleb reastada vastavas hääletuskeskkonnas.
Hääletus algab 16. 04. 2020 ja lõpeb 12. 07. 2020 kell 12.07

Nimekirju saab väljaspool hääletuskeskkonda vaadata ka siin.

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.