Estcon 2011 LARP info

Teile mõõga ja maagia, tantsu ja laulu, võitluste ja kehalise väärkohtlemise huvilistele!

Estcon 2011 teise päeva hommikul elustub umbes neljaks tunniks J.R.R. Tolkieni Keskmaa ja toimub rollimänguna:

HALDJATE SUVEBALL

Mängu sündmustik toimub Beleriandis Esimesel Päikeseajastul, aastal 375. Beleriand on Keskmaa loodenurgas asuv kaunis maa, mis on aastatuhandeid olnud koduks haldjatele ning hääbuvatele väikepäkapikkudele.

Beleriandi kaguosas, Sinimägede nõlvade ja Gelioni jõe vahel paiknevad Ossiriandi metsad, kus elavad hajutatud kogukondadena rohehaldjad. Erinevalt teistest suurtest haldjahõimudest puudub neil ühtne keskvõim, iga hõimu valitseb iseseisev pealik.

Käib haldjate ja Musta Isanda Morgothi vaheline sõda. Viimased paar sajandit on Morgoth istunud vaikselt oma kindluses Angbandis, kasvatanud Glaurungi, aretanud trolle ning valmistunud otsustavaks lahinguks haldjatega. Seni on haldjate sõda läinud edukalt: Morgoth on oma kindluses pea täielikult sisse piiratud ning tema väljatunginud orkiväed on alati puruks löödud. Viimasest säärasest lahingust tagasipöörduv rohehaldjate üks vürstidest on oma äsjase võidu auks välja kuulutanud Suure Suveballi!

Astuge esile kaunis rahvas, otsige tagakambrikestest välja kauneimad neiud ja noormehed, kohendage parajaks ilusaimad kleidid ja mõnusaimad tantsukingad. Häilige turniiride tarbeks läikima oma parimad relvad. Teid ootab mitu tundi täis tõelist Keskmaa haldjate pidu- ja hõlbuelu.

Tantsud
Laulud
Murumängud
Turniirid

Julgematel on turniiril võimalik võidelda mitte ainult teineteise, vaid ka EHTSA KINNIPÜÜTUD ORKI vastu!

Tähelepanu, tegemist oli reklaamiga. Lisaks ülaltoodule palume hoolega tähele panna ka järgnevat mittekommertsteksti:

1. Neid haldjaid, kes tulevad mängule, kuid ei tantsi, laula ega võta osa muudest lõbustustest ootab kehaline väärkohtlemine!

2. Kuna haldjavälule ja tagasi peab liikuma läbi ürgmetsa, siis on soovitav meeles pidada, et ollakse ikkagi metsas elav haldjahõim ning pidukleitide ja tantsukingadega mitte üle pingutada vaid valida selline riietus, mis oleks pidulik ja ilus, kuid mugav ja praktiline ka looduses liikudes. Arvestama peab, et liikumine toimub halva läbitavusega maastikul, riietus võib saada mustaks või rebeneda. Teid on hoiatatud, hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

3. Turniirirelvadeks on larpidel ikka kasutatavad bofferrelvad. Soovijad võivad kasutada ka turvist. Turniiril võitleb iga osaleja enda poolt valitud turvises ja relvadega. Võrdseid relvi välja ei anta.

4. Oma relvade, turviste ja kostüümide väljanägemine palun hoida võimalikult Keskmaaliku.

5. Rassidest saab mängida peamiselt haldjaid, lisaks päkapikke ja orke.

6. Kui keegi soovib suveballil ka süüa ja juua, siis võib miljöösse sobiva kotiga võtta kaasa ka miljöösse sobivat sööki ja jooki ühisele lauale.

*Kes soovi eelnevalt registreeruda (põnevama rolli huvides), kellel on oma rollist selge nägemus keda või mida ta sooviks kindlasti mängida või on muid organisatoorseid küsimusi, siis võib need julgesti saata aadressil rolemancer@hot.ee ***