Estcon 2013

Estcon 2013 toimus Põlvamaal Saarjärve ääres. 12.–14. juuli.

Kriitikapaneel
Külalise tund: Peeter Helme ja romaan “Sophia”

FB sündmus: https://www.facebook.com/events/636059586422117/
FB grupp: https://www.facebook.com/groups/117178714986167/

Põhiprogrammi kava. Muude tegevuste lisakava ja uuele külastajale vajalik meelespea.

Tänavuse Estconi osavõtumaks on 21 EUR; ulmeühingu liikmetele 18 EUR; noortele (alla 18 a) 6 EUR; alla 12 a. tasuta.
Voodikoht maksab lisaks 6 EUR (2 ööd kokku). Telkimine on tasuta. Voodikohti on 44, eelisjärjekorras on esinejad ning esimesena maksnud.
Hommikusöögi hind on 2×2,5 EUR. Hommikusöögi soovist saab teada anda viimase hetkeni.
NB! Lõunasöögi tellimusi korjasime kuni 9. juulini – hilisematel registreerunutel on võimalik lõunat saada vaid kui keegi tellinutest loobub, mõistlik on aga loota oma moonakotile.
Osalemistasu on euro rohkem kui eelmisel aastal – selle eest pakume õhtul ühiskondlikku sütt, grillvorsti ja kohvi, et üritus parem saaks. Kohalik kraanivesi on pruunikas, kuid ohutu – varume Tartu suurepärast kraanivett 5-liitriste kanistritega, aga tasub ise kaasa võtta.
Olemas on külmkapp (enamasti liiga täis topitud, võimalusel kasuta oma portatiivset) ning toiduvalmistamise võimalus pliidil ja grillil (oma süsi ja vardad kaasa).

Lühike õpetus autoga tulijatele: Vali Põlvast tulles suund Võru poole (Värska poole), aga ära kaugele sõida. Rosma teeristist pööra vasakule, sõida kuni peatuseni “Partsi kauplus”, sealt pööra paremale. Üsna varsti pärast keeramist tuleb ka vasakule teeots Saarjärvele, mis on viidastatud.